miercuri, 9 septembrie 2009

Intră doi şi iese...?


Sărutul-preludiul iubirii şi expresia infinitei nevoi de dăruire reciprocă.
O simplă ştampilare a buzelor,mâncători de carne...
Un schimb complex de salivă,microbi şi viruşi...
Dar, totuşi, o plăcere indispensabilă.

Un comentariu:

Unknown spunea...

Intra doi si iese..1~
Frumoasa strofa si ai dreptate in toate cuvintele pe care le-ai scris.
Nu stiu ce sa mai spun, e buna strofa, felicitari:D
>:d<