
Sărutul-preludiul iubirii şi expresia infinitei nevoi de dăruire reciprocă.
O simplă ştampilare a buzelor,mâncători de carne...
Un schimb complex de salivă,microbi şi viruşi...
Dar, totuşi, o plăcere indispensabilă.
Gândurile-mi sunt reci, Dar inima arde, Sentimentele închise în beci, Iar libertatea are culoare.
(c)2009 Sancho. Blogger Templates created by Deluxe Templates
Un comentariu:
Intra doi si iese..1~
Frumoasa strofa si ai dreptate in toate cuvintele pe care le-ai scris.
Nu stiu ce sa mai spun, e buna strofa, felicitari:D
>:d<
Trimiteți un comentariu