Looney Toons - Adio , deci pe curand
Doi băieţi plictisindu-se, poate, pe timpul vacanţei s-au gândit să ne încânte cu talentul lor la chitară şi cântat.Iniţial când vedeţi numele Looney Toons vă gândiţi la vechile desene animate pe care le îndrăgeam când eram mici,dar nu dragii mei,aici nu ne vor încânta Bugs Bunny,Daffy Duck,Tweety,Porky şi etc, ci doar simplii maturi în devenire cu un talent ce merită ascultat şi promovat!
Audiţie plăcută:
Looney Toons - Copilita fara minte
Vreau să menţionez că îmi place mai mult varianta lor,decât a celor de la Pasărea Colibri, la melodia Adio,deci pe curand.De asemenea,şi varianta melodiei Copiliţă fără minte sună mai bine la ei decât la Karma.Iar versiunea lor a melodiei Amintiri cu haiduci mi se pare că sună foarte bine,se apropie de calitatea iniţială. Prin toate acestea vreau să vă arăt/demonstrez talentul acestor băieţi. Vocea interpretului mi se pare minunată, plus că amândoi se descurcă foarte bine la chitară, deşi nu au foarte mulţi ani de când manevrează acest instrument magnific.
Looney Toons - Amintire cu haiduci (custom version)
*
Acum 4 ani






Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu