Ştiu că sunt vechi melodiile,dar mie încă îmi plac. Aşa că vi le ofer şi vouă spre (re)audiţie:D
*
Acum 4 ani
Gândurile-mi sunt reci, Dar inima arde, Sentimentele închise în beci, Iar libertatea are culoare.
(c)2009 Sancho. Blogger Templates created by Deluxe Templates
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu