El... Vreau să cred că mereu ştie ceea ce-mi doresc sau nu să primesc, deşi uneori se preface că nu-şi dă seama de ceea ce aştept din partea lui... Dar numai aşa se poate explica cum reuşeşte să mă imobilizeze. Îmi cunoaşte punctele slabe, ştiţi...
Subiectiva.Plina de o prezenta a sentimentelor intime si a confesiunii.O idee prezenta,atmosferica,chiar prin aer.Simplitatea , naturaletea , limpezimea sunt chestii incetosate,poate chiar nu exista. E un amalgam de sentimente,idei,principii ma inconjoara.Totul sec.Nimic vid.Totul plin.Gandesc cu inima,creierul e ceva optional.Nu ma refer la prezenta mea fizica si gandirea mea logica,ci la ceea ce sunt.