Cu siguranta un an nou a inceput!
Ce bine ar fi sa nu ma mai doara gatul...
pi.es: Ma bucur ca am pasit alaturi de tine in 2010. >:d<
*
Acum 4 ani
Gândurile-mi sunt reci, Dar inima arde, Sentimentele închise în beci, Iar libertatea are culoare.
(c)2009 Sancho. Blogger Templates created by Deluxe Templates
4 comentarii:
Un an nou bun>:D<
Sa fii fericita!
As vrea sa stiu cui trebuie sa-i multumesc pentru urari :D
Mhm,da,de aceleasi dureri m`am plans si eu,2 zile.:))
A fost frumoooooooooooooooos!Si mai vreau 8->
Si eu:x, dar fara durerile de gat.
Trimiteți un comentariu