luni, 14 septembrie 2009

Welcome home dear fucking school...


Ashaena - Treceti batalioane romane Carpatii

Şi iată că e luni,şi iată că e 14 septembrie...
Melodia mi se pare un bun mod de îmbărbătare pentru ziua de azi...