Ziua e genială pentru că:
1.Vine El! Abia aştept să îl văd, mi-a fost un dor imens...
2.Mai sunt două zile şi începe şcoala[calvarul], deci trebuie să profităm cât mai putem !
3.E week-end!
4.E sâmbătăăăăăă,ceea ce înseamnă distracţie, deci e O.K.!
Vreau să doresc,de asemenea,distracţie plăcută celor care se duc în noaptea aceasta la concertul Metal support 1st birthday şi organizatorilor un călduros Happy Birthday şi mulţi ani înainte:d!!!
Pentru cei interesaţi iată şi afişul:

În această zi trebuiau să mai aibă loc nişte evenimente care mi-ar fi făcut seara mult mai genială,dar din cauza unor mici piedici apărute pe parcurs,ele nu mai au loc...Dar nu îmi pierd speranţa.Aştept ca acestă zi de 12 septembrie 2009 să mă surprindă cu mici bucurii pe care doar ea le cunoaşte momentan...
O zi faină tuturor!!!






Un comentariu:
Vei avea o zi geniala, scumpa! O optimista ca tine nu are cum sa nu aiba parte de zile geniale atunci cand si le doreste! :* >:D<
Trimiteți un comentariu