luni, 7 septembrie 2009

Mai buna decat cafeaua...


King of Leon-Use somebody
Asculta mai multe audio Diverse

In fiecare dimineata am obiceiul sa vizitez blogurile prietenilor si alte site`uri unde m-am logat.

In dimineata aceasta imi respect rutina cu seriozitate.Cand intru pe blogul unei prietene observ o postare noua, in postare apare si melodia King of leon-Sex on fire pe care eu o ador.Nici nu am stat sa ma gandesc,am apasat imediat butonul play si extazul meu a inceput cum primele note din cantec imi atingeau timpanul.Nu pot sa va explic cu exactitate ce simt atunci cand ascult melodia aceasta si inca o melodie de la ei,pe care o voi posta.Poate vocea solistului e prea geniala,dar si muzica e la fel...nu stiu...cert e ca mi se par geniali[da,am un tic verbal cu cuvantul GENIAL]
In caz ca vreti sa asculti si melodia care mi-a inveselit mie dimineata,uitati-o!




King Of Leon - Sex on fire
Asculta mai multe audio Diverse

O zi de 7 septembrie geniala!!!!

*vreau sa urez La multi ani!!unui prieten din Dorohoi,se simte el.

2 comentarii:

Unknown spunea...

Sa ai o zi geniala in continuare!
:D
>:d<

Lavinia spunea...

Use somebody..superb..imi era dor.