Am inceput luna iulie cu dreptul,cu doar 3 ore dormite in noapte[recuperate dupa],cu multa treaba prin oras,multe locuri de "vizitat",multe planuri de vacanta/vara,nebunii,multa dragoste,liniste sufleteasca[am scapat de o grija care imi manca noptile si linistea]
Luna iulie pentru mine inseamna Techirghiol,Vama,Euforie,soare,apa[maareee],distractie,prieteni,visare etc etc.
Va doresc si voua ca aceasta luna"cuptor" sa fie cat mai frumoasa,mai reusita,de neuitat:x
Vama Veche - alt oras
Asculta mai multe audio Muzica
Vama Veche - Vama Veche
Asculta mai multe audio Muzica
Vara aceasta se asculta Vama Veche:D[ca vreau eu>:)]
*
Acum 4 ani






4 comentarii:
si eu am sa moooooor fara voi :((( . oricum, va doresc o luna de vis, frumoasa si sa va distrati la maxim, pentru ca meritati :x.
va iubesc:x
p.s. vama veche :X
multam:X
si tu o sa ne lipsesti mult:-s
dar o sa te sunam zilnic>:D<
vama
vama
vama veche:d
asa sa faceti :))
p.s. mai am doar 55 de minute:-<
luna aceasta se canta rock ... that's all i know :)
facem schimb de un id ?
Trimiteți un comentariu