Pentru ca mi-e dor de copilarie:D
Si pentru ca sunt o curioasa:">
vizionare placuta;)
*
Acum 4 ani
Gândurile-mi sunt reci, Dar inima arde, Sentimentele închise în beci, Iar libertatea are culoare.
(c)2009 Sancho. Blogger Templates created by Deluxe Templates
2 comentarii:
Merci..si tie:*
ma bucur ca-ti plac, am vazut ca ai postat aici linkurile :P
Trimiteți un comentariu