Because "I love" Family Guy:D
isn't Stewie so cute:X?
ps:vizionare placuta:)
*
Acum 4 ani
Gândurile-mi sunt reci, Dar inima arde, Sentimentele închise în beci, Iar libertatea are culoare.
(c)2009 Sancho. Blogger Templates created by Deluxe Templates
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu