-Auci!
-Ce?
-M-ai pişcat!!!
-Ba nu, te-a pişcat un purice.
-Ba tu!
-Nu, uite puricele cum te ciupeşte acum de nas şi sare apoi pe pieptul tău.
-Nu-i nici un purice. Tu m-ai pişcat.
-Ţi-am zis că nu sunt eu. Ha! Încă o dată.
-Aucii!!!...
(necesită o anumită intonaţie :D )
*
Acum 4 ani






Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu