miercuri, 3 martie 2010

!?!


Intr-o situatie asemanatoare ma aflu si eu. Diferenta este ca nu trebuie sa aleg intre locul genial unde sa-mi marchez teritoriul, ci sa stabilesc care-mi sunt prioritatile. Sunt atatea lucruri care-mi plac si in care m-as implica cu placere. Problema mea este reprezentata in principal de timp. Timpul meu liber = -1 Ce sa fac intr-o asemenea situatie? Mi-as supraincarca cu placere programul, doar ca trebuie sa ma gandesc si la consecinte. De asemenea, sunt de parere ca e mai bine sa faci un lucru bun, decat multe si proaste. Decizii, decizii, decizii...MySpace

ps:mai sufar si de lene...cum ziceam candva: "Sunt o indolenta indubitabila!"

Niciun comentariu: