
Deja mi-e dor de tine,
Deja ma simt pustie.
Astept ca sa te-ntorci,
Cu bratele deschise.
Gândurile-mi sunt reci, Dar inima arde, Sentimentele închise în beci, Iar libertatea are culoare.
(c)2009 Sancho. Blogger Templates created by Deluxe Templates
2 comentarii:
Frumoasa poezia:D
Ti-am zis ce nu-mi place la ea:D.Dar in rest e extrem de draguta>:D<
Te iub:-*
e infantila:P...dar am chef sa fiu o copila luna aceasta:d
Trimiteți un comentariu