Subiectiva.Plina de o prezenta a sentimentelor intime si a confesiunii.O idee prezenta,atmosferica,chiar prin aer.Simplitatea , naturaletea , limpezimea sunt chestii incetosate,poate chiar nu exista. E un amalgam de sentimente,idei,principii ma inconjoara.Totul sec.Nimic vid.Totul plin.Gandesc cu inima,creierul e ceva optional.Nu ma refer la prezenta mea fizica si gandirea mea logica,ci la ceea ce sunt.
3 comentarii:
Do you hear me?:>
A friend is a gift you give yourself.
Robert Louis Stevenson (1850-1894)
Frumos,nu?
Lucky i'm in love with my bestfriend..
I love this song:x.
Trimiteți un comentariu