joi, 20 august 2009

1+1=2

Sunt dezamagita:

-de mine;
-de el;
-de lumea care face rau dorind sa faca bine;
-de lumea care face rau intentionat;
-de noi.

De ce a trebuit sa se intample asta? As vrea sa stiu... Cu ce am gresit de data aceasta? De ce mereu se intampla ca atunci cand pacatuiesti lumea sa creada ca esti nevinovata,dar atunci cand esti fara de pacat,lumea crede intrigile altora. Apoi,de ce daca ti se pare ceva nu te asiguri de acel lucru,ca este adevarat,si dupa deschizi gura... In fine...

Sper ca o sa iti dai seama de adevar si nu o sa faci o greseala... Inca te iubesc! Ma doare raceala cu care ma tratezi... Ma doare ca nu stiu cum sa ma port cu tine sa nu te supar mai tare... Te rog sa ma ierti pentru ca am incalcat acea promisiune,dar asta nu ma face un om rau,nu ma face capabila sa fac acele lucruri...

Iti amintesti de aceasta melodie...de acel moment...de tot...de noi...?


vama veche - cu tine
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu: