duminică, 5 iulie 2009

Dor...

Elena,o sa imi fie foarte dor de tine
Alex[daca o sa citesti]sa fii cuminte,sper sa poti veni si tu:X,o sa imi lipsesti mult...

Promit sa va sun zilnic[sper sa am de unde]
Promit ca atunci cand ma intorc,o saptamana intreaga nu o sa mai scapati de mine:D

Vaaaa iubeeeeeesc:D>:):X:X:X:X:X

Sa nu uitati de mine:D...


Vama Veche - Armata am sa ma intorc barbat
Asculta mai multe audio Muzica

Azi e ziua cea mare,ziua in care voi lasa in urma persoane dragi si locuri dragi,timp de o luna;)).Stiu ca nu ar trebui sa dramatizez atat,dar o fac:P.


O luna iulie geniala pentru toti>:d<

2 comentarii:

mello spunea...

deci copchila, tu vrei sa plang aicea?:-w
pe bune..cred ca daca mai spui multe cred ca imi dau lacrimile :-<
si mie o sa-mi fie extrem de dor de tine :-<
oricum, am sa te sun si eu .. si am sa ma gandesc tot timpul la tine:-<:X
te iuuubeeeeeeesc o gramada:x
p.s. si mie o sa-mi fie extremd e dor de tineeeeeeeeeeeeeeeeee:((

A.D. spunea...

Ma iubeste\:d/
Ma iubeste\:d/
Ma iubesti\:d/
sha la la la:X:X:X:X