Un gust putin morbid.
Dureri,se sting in noapte.
Renasc in moarte!
Dureri,se sting in noapte.
Renasc in moarte!
Gândurile-mi sunt reci, Dar inima arde, Sentimentele închise în beci, Iar libertatea are culoare.
(c)2009 Sancho. Blogger Templates created by Deluxe Templates
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu